SSL Sertifikası
Güvenli Siteler
Sitenizin bağlantılarını güvenli hale getirin. Farklı sertifikalar sayesinde kullanıcılarınız ile güvenli bir iletişim kurun.
 • Positive SSL13 $ / YIL
  SATIN AL
 • COMODO SSL30 $ / YIL
  SATIN AL
 • POSITIVE SSL WILDCARD35 $ / YIL
  SATIN AL
 • COMODO EV SSL110 $ / YIL
  MEVCUT DEĞİL
SERTİFİKALARPOSITIVE SSLCOMODO SSLPOSITIVE SSL WILDCARDCOMODO EV SSL
DOĞRULAMA TÜRÜDVDVDVEV
ALT ALAN ADI SAYISI11SINIRSIZ1
SUNUCU LİSANS SAYISISINIRSIZSINIRSIZSINIRSIZSINIRSIZ
GARANTİ$10,000$250,000$10,000$1,750,000
GÜVENLİ BAĞLANTIiconiconiconicon
PARA İADESİ30 Gün30 Gün30 Gün30 Gün
ŞİFRELEME128 / 256 BIT128 / 256 BIT128 / 256 BIT128 / 256 BIT
Comodo SSL İle Güvenli Bağlantılar!
Anında doğrulama ve yayın ile sitenizin güvenliğini 2048 Bit ile şifreleyerek kullanıcılarınıza yayın yapabilirsiniz. Tüm tarayıcılar ile uyumlu SSL sertifikalar sayesinde sitenizin güvenliğini koruyun.
SATIN AL
 • Hosting hizmetini sizden alırsam neler yapmam gerekiyor?
  Hosting hizmetini firmamızdan aldığınız taktirde hiç bir işlem yapmanıza gerek yoktur. SSL sertifikanız tarafımızca oluşturulur ve kurulur. Kullanıma hazır halde hizmetinize sunulur.
 • Hosting hizmetini sizden almıyorum nasıl bir altyapıya ihtiyacım var?
  Servis sağlayıcınız web siteniz için web sunucusu üzerinde SSL desteği sağlamalı ve sizin web siteniz için özel bir IP adresi tahsis etmelidir. Gerekli altyapı için mevcut servis sağlayıcınızdan destek almalısınız.
 • Sigorta nedir?
  Sertifika Dijital kimliğinizi belgeler. Bu kimlik bir şekilde 3. kişiler tarafından usülsüz kullanıldığı taktirde (Çalıntı halleri ...vb) 10000$ ye kadar sigortalıdır. Ancak bu durumun oluşabilmesi için özel anahtarınızın ve sertifikanızın başkaları tarafından ele geçirilmesi gerekmektedir. Bu tip bir durumun oluşması normal şartlar altında mümkün değildir.
 • Sertifika kurulumu için nasıl destek alabilirim ?
  Aldığınız SSL Sertifikası kurulumu için bize teknik destek talebi oluşturarak kurulum işlemlerini yaptırabilirsiniz.
 • Bankalar için hangi SSL sertifikası alınmalıdır ?
  Bankaların Sanal Pos sistemleri için SSL sertifikası kullanılması zorunludur. Bazı bankalara SSL sertifikası kullanılan web siteleri üzerinde güvenli site mührü zorunlu tutmaktadır. Bu nedenle Bankalarda sanal pos kullanılan alan adları için Premium SSL sertifikası alınması zorunludur.

Kesintisiz 7/24 Teknik Destek Sunuyoruz

Kullandığınız tüm ürünlerde aklınıza takılan tüm soruları, yaşadığınız sorunları ve aksaklıkları bize 7/24 saat ulaşarak iletebilirsiniz. Anında çözüm odaklı ekibimiz ile hızlıca yanıt alabilirsiniz.