Hakkımızda
Bizi Tanıyın
SNET ile ilgili tüm bilgileri edinin ve bizi daha iyi tanıyın.
Biz Kimiz?

2008 yılında kurulan Snet, dürüst ve güvenilir bir şekilde internet hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır. Hem bireysel hem kurumsal pazarda önemli bir isim haline gelmeyi amaçlayan firmamız bu 12 yıllık süreçte kendini yazılımsal ve donanımsal açıdan geliştirerek inovasyon sürekliliğini yakalamayı başarmıştır.

Snet ekibi olarak günden güne güçlendirdiğimiz altyapımız sayesinde kesintisiz olarak hizmet ve destek vermekteyiz. 7x24 aktif olarak çalışan personellerimiz ile siz müşterilerimizin çağrı, ticket ve maillerini hızlı bir şekilde yanıtlamaktayız. Her site ve sunucu ile özel olarak ilgilenerek hiçbir müşterimizin sorununu çözümsüz bırakmıyoruz.

Sunduğumuz Hizmetler Nelerdir?

Snet ekibi olarak, Alan Adı tescil işlemleri, web hosting, reseller hosting, sanal sunucu, sunucu kiralama, sunucu barındırma, ssl hizmeti ve lisans hizmetlerini profesyonel olarak sunmaktayız. Firmamız sizlere kaliteli hizmeti sunmak adına yenilikleri sürekli takip etmekte ve kendini geliştirmektedir. Ayrıca en iyi hizmeti sunmak için birlikte çalıştığımız iş ortaklarımızı ve tedarikçi firmaları da özenle seçmekteyiz.

Sunucularımız Nerede Barınır?

Snet, Türkiye lokasyonunda kendi sunucularında hizmet sağlayan bir firmadır. Firmamız Radore Veri Merkezi Tier3 alanında kendi kabin ve ekipmanlarımız ile sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Vizyonumuz

Müşterilerimize geniş çözümler sunarak bireysel ve kurumsal pazarda etkili ve önemli bir konuma gelebilmek ve Türkiye'de bilişim sektöründe akla gelen ilk isim olmaktır.

Misyonumuz

Her türlü ürün ve hizmetimizi kaliteli, hızlı ve güvenilir bir biçimde sunmak ve böylece siz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve güvenini kazanmaktır.
GEÇMİŞİMİZ !
 • 2008

  SNET'ın Kuruluşu

  Şirketimiz 2008 yılında kurulmuş ve hizmet vermeye başlamıştır.

 • 2008

  Yer Sağlayıcı Belgesi

  BTK Yer Sağlayıcı Faliyet Belgesi alındı.

 • 2009

  Alt Yapı Geliştirmesi

  Müşteri ihtiyaçlarını daha fazla karşılamak için yeni alt yapı yatırımlar yapıldı.

 • 2010

  Marka Değeri

  Hızla büyüyerek kullanıcıların öncelikli tercih ettiği firma olma adımlarında ilerlendi.

 • 2011

  Otomasyon İşleyişi

  Şirketimiz 432432 yılında fdsfds'de kuruldu.