Bulut Sanal Sunucular
Güçlü Sunucu ve Sıfır Veri Kaybı Garantisi
Altyapısı gelişmiş sistemler ve donanımlarda 7/24 saat kontrol sizde! Sanal Sunucu hizmetlerimiz Windows ve Linux işletim sistemiyle iki farklı altyapıya sahiptir. Yüksek özellikli donanımlarda sanallaştırılmış Sanal Sunucular ile sorunsuz olarak barındırma yapabilirsiniz.
Performans Garantili Cloud Sanal Sunucular
Cloud alt yapısında tasarlanan ssd vds paketlerimiz ile hızı hissedin!
CloudSSD 1
BAŞLANGIÇ ÇÖZÜMLER
 • Xeon E5 İşlemci
 • DDR4 Ram
 • SSD HDD
 • Trafik
59/ AY
CloudSSD 2
KÜÇÜK İHTİYAÇLAR
 • Xeon E5 İşlemci
 • DDR4 Ram
 • SSD HDD
 • Trafik
69/ AY
CloudSSD 4
YÜKSEK ÇÖZÜMLER
 • Xeon E5 İşlemci
 • DDR4 Ram
 • SSD HDD
 • Trafik
119/ AY
Standart Özellikler
Sunucunuz için olmazsa olmaz özellikler

Ücretsiz veya Ücretli Kontrol Paneli

Sanal Sunucunuzu aşağıdaki kontrol panelleri ile yönetebilirsiniz
KENDİ SUNUCUNUZU OLUŞTURUNAradığınız Vds paketini bulamadıysanız, kendi ihtiyacınıza yönelik vds paketi oluşturup, satın alabilirsiniz.
BAŞLA

Sorularınız mı var?

Soru ve sorunlarınız için dilerseniz bizimle 7/24 saat boyunca iletişime geçebilirsiniz veya numaranızı bırakarak sizi biz arayabiliriz.

PARA İADE GARANTİSİ

Hizmetimize ve kendimize güveniyoruz! Satın aldığınız Sanal Sunucu hizmetinden memnun kalmadığınız taktirde, 7 gün içerisinde koşulsuz şartsız hizmetinizi iptal ettirip paranızı kesintisiz olarak geri alabilirsiniz.

ÜCRETSİZ PANEL İLE KOLAYCA YÖNETİN

Kolay arayüzleri ile tüm dünyada kullanılan ücretsiz yönetim panellerini tercih ederek sunucu maliyetlerinizi düşürebilirsiniz. Üstelik kurulum ve yönetim desteği ile kolayca bizden yardım alabirsiniz.

ÜCRETSİZ SİTENİZİ TAŞIYORUZ

Siz zahmet etmeyin diye, aldığınız Sanal Sunucu hizmetinde sitenizi eski firmanızdan sorunsuz ve kusursuz şekilde taşıyarak aktif ediyoruz. Bu sayede zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

SIFIR VERİ KAYBI GARANTİSİ

Siteniz bize emanet! Aldığınız tüm Sanal Sunucu hizmetlerinde günlük olarak sitelerinizi herhangi bir ücret almadan yedeklemekteyiz. Bu sayede olası bir veri kaybı vb. durumlarda sunucunuzu anında yayına alabiliyoruz. Özel olarak oluşturduğumuz storage alt yapımız üzerinde yedeklenen siteleriniz bizimle daima güvende!

VDS PERFORMANSINI GARANTİLİYORUZ

Hizmet verdiğimiz güçlü sunucular ile sunucunuzun performansının en yüksek seviyede olmasını hedefliyoruz. Vmware ile sanallaştırdığımız sunucularımızda tüm kaynaklar tamamiyle size tahsis edilmektedir.

7/24 TEKNİK DESTEK

Vardiyalı olarak çalıştığımız ekibimiz ile sizlere 7 gün 24 saat teknik destek sunuyoruz. Çözüm odaklı ve hızlı dönüş garantisi ile sorunlarınıza daima çözüm üretiyoruz. Teknik destek ekibimiz anlık olarak sorularını cevaplamak ve size çözüm sunmak için hazır!

SNET İLE AYRICALIKLI HİZMET

SNET ekibi olarak her zaman yanınızda olduğumuz için mutluyuz. Güncel alt yapımız, donanımlı ve profesyonel kadromuz ile siz müşterilerimizin sorularını cevapsız bırakmayarak ihtiyaçlarınıza en kısa sürede çözüm sunuyoruz.

Kesintisiz 7/24 Teknik Destek Sunuyoruz

Kullandığınız tüm ürünlerde aklınıza takılan tüm soruları, yaşadığınız sorunları ve aksaklıkları bize 7/24 saat ulaşarak iletebilirsiniz. Anında çözüm odaklı ekibimiz ile hızlıca yanıt alabilirsiniz.