Altyapı

Kalitemizi Keşfedin

Kullandığımız sunucu altyapısı ve tüm teknik konular hakkında bilgi edinin.

Snet, özel olarak kurulan altyapısı ile Mars Veri Merkezi'nde hizmet sunmaktadır. Bu veri merkezi, kendi özel kabinlerimiz ve sunucularımızla donatılmıştır ve siz müşterilerimize daha iyi seçenekler ve çözümler sunmak için bu altyapıyı kullanmaktayız. Radore Veri Merkezi, UPS (kesintisiz güç kaynağı), klima ve jeneratörler gibi kritik altyapı özelliklerine sahiptir, böylece hizmet kesintilerini en aza indirerek sürekli erişimi garanti eder.

Ayrıca, sahip olduğumuz yedek hatlar sayesinde acil durumlarda oluşabilecek kesintileri önler ve erişimin sürekli olmasını sağlarız. Bu sayede müşterilerimize kesintisiz ve güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz. Daha fazla bilgi için, bulunduğumuz alanın altyapı detaylarına aşağıdan erişebilirsiniz.
img Network Altyapı Firmamızın altyapısı, Mars Datacenter'a ait olan ve firmamıza özel tahsis edilmiş Tier3 alanında bulunmaktadır. Bu altyapı sayesinde sunucularımıza 10 Gbit hızında hızlı ve güvenilir internet bağlantısı sağlamaktayız. Ana omurgayı oluşturan ekipmanlarımızın tamamı yedekli olarak çalışır ve en yüksek hızda veri iletimi sağlar. Ayrıca, network güvenliğini sağlamak amacıyla firewall hizmetlerimizi en üst düzeyde güvende tutmaktayız. Bu sayede müşterilerimize kesintisiz ve güvenli bir internet deneyimi sunmayı taahhüt ediyoruz.
img Donanım Altyapı Envanterimizde 800'den fazla fiziksel sunucu bulunuyor. Bu sunucular, Dell, HP ve Supermicro markalarından oluşuyor ve tamamı kendi bünyemize aittir. Sahip olduğumuz bu sunucularla Windows ve Linux tabanlı olarak kesintisiz ve yüksek performanslı hosting hizmeti sunuyoruz. Sunucularımızın konfigürasyonu ise Intel E5 işlemciler, Nvme SSD Hard Diskler ve 512 GB RAM ile oldukça güçlü. Ayrıca, network güvenliğini sağlamak için Cisco ekipmanları kullanıyoruz ve bu ekipmanların tamamı da kendi bünyemize aittir.
img
Yazılım Altyapı Snet ekibi olarak, sahip olduğumuz sunucularımızda işletim sistemleri, hosting kontrol panelleri ve destek yazılımları gibi birçok yazılım kullanmaktayız. Bu yazılımların tümü lisanslıdır, bu da bize yazılım güncellemelerini sürekli olarak sağlama avantajı sunar. Aynı zamanda, herhangi bir teknik sorunla karşılaştığımızda yazılım firmalarından teknik destek alma imkanına da sahibiz.
img Teknik Altyapı Firmamız, bünyesinde bulunan deneyimli ekibin katkılarıyla, müşterilerimize her gün, haftanın her günü, yılın 365 günü boyunca, kesintisiz olarak hizmet sunmaktadır. Çalışmalarımızı farklı vardiyalarla sürdüren uzman personel kadromuz, sorunlarınızın hızlı ve etkili bir şekilde çözülmesi ve taleplerinizin karşılanması için titizlikle çalışmaktadır.

İddialı Teknik Destek

5 dakika ortalama destek cevap süresi ile hızlı çözüm!