Satış Ortaklığı

Kendi müşteri ağınızı oluşturarak satışlardan %20 kar elde edin. Referans linkinizi müşterinizle paylaşarak satın almış oldukları ürünlerden ömür boyu kazanç elde edin.

%20 KOMİSYON

Satış Ortaklığı sistemimizde 10 TL başlangıç hediyesi!

Satış Ortaklığı Hesabını Aktifleştir

Satış Ortaklık Sistemi İle Hemen Kazanın!

Yüksek komisyon ile hemen ömür boyu kazanç elde etmeye başlayın.

Ücretsiz

Üye Olun

1
Bağlantınızı

Paylaşın

2
Kazancınızı

Talep Edin

3

UYARI SÖZLEŞMEYİ İNCELE
  • Satış ortaklığı hesabınızı aktifleştirdiğinizde, satış ortaklığı sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

SNET Satış Ortaklığı

SNET ile kazanç sağlamak artık çok kolay ve yönetilebilir


Ömür Boyu Kazanın Kazancınızı sürdürmek için, sattığınız ürünlerden ve yenileme yapan müşterilerden komisyon alabilirsiniz.
Nasıl Satacağınızı Siz Belirleyin Ürünlerimizi farklı yöntemlerle ve istediğiniz şekilde pazarlayabilirsiniz. Sizin belirlediğiniz satış stratejisine ve hedeflere özgürce karar verebilirsiniz.
Müşterilerinizi Takip Edin Kendi kontrol panelimiz aracılığıyla kazancınızı, müşteri siparişlerinizi ve mevcut müşterilerinizin yenileme durumunu kolayca takip edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Satış Ortaklığı sistemimiz ile ilgili tüm herşey

Satış ortaklığı sistemi, programa dahil olan kullanıcılarımızın referans linkleri ile üye olan müşterilerin yaptıkları alışverişlerden komisyon kazandıran bir sistemdir. Snet satış ortaklığı sistemi satış başına %20 komisyon vermektedir. Satış ortaklığı sisteminde referans ile siteye üye olan kullanıcının hesabı, satış ortağının hesabına tanımlanır ve bu sayede müşterinin her hizmet yenilemesinde (aylık veya yıllık) komisyon bedeli ortaklık sistemine eklenir.

Satış ortaklığından elde edilen gelir bize bildireceğiniz iban numarasına yatırılmaktadır. Satış ortaklığından kazandığınız komisyon bedeli 30 TL ve üzeri olduğunda para çekim talebi oluşturabilirsiniz.

İddialı Teknik Destek

5 dakika ortalama destek cevap süresi ile hızlı çözüm!