SSD Sanal Sunucu / VDS
Güçlü Sunucu ve Sıfır Veri Kaybı Garantisi
Altyapısı gelişmiş sistemler ve donanımlarda 7/24 saat kontrol sizde! Sanal Sunucu hizmetlerimiz Windows ve Linux işletim sistemiyle iki farklı altyapıya sahiptir. Yüksek özellikli donanımlarda sanallaştırılmış Sanal Sunucular ile sorunsuz olarak barındırma yapabilirsiniz.
 • PAKET 1
 • PAKET 2
 • PAKET 3
 • PAKET 4
BAŞLANGIÇ PLUS+
Xeon E-3/1241-V3 3.5 GHZ İşlemci
1 GB DDR4 RAM 20 GB SSD Disk Alanı 1 TB Trafik 1 Adet IP Adresi Linux&Windows İşletim Sistemi SATIN AL
39 TL / ay
PERFORMANS PLUS+
Xeon E-3/1241-V3 3.5 GHZ İşlemci
2 GB DDR4 RAM 30 GB SSD Disk Alanı 2 TB Trafik 1 Adet IP Adresi Linux&Windows İşletim Sistemi SATIN AL
59 TL / ay
PROFESYONEL PLUS+
Xeon E-3/1241-V3 3.5 GHZ İşlemci
4 GB DDR4 RAM 50 GB SSD Disk Alanı 4 TB Trafik 1 Adet IP Adresi Linux&Windows İşletim Sistemi SATIN AL
79 TL / ay
PROFESYONEL PLUS++
Xeon E-3/1241-V3 3.5 GHZ İşlemci
8 GB DDR4 RAM 100 GB SSD Disk Alanı 5 TB Trafik 1 Adet IP Adresi Linux&Windows İşletim Sistemi SATIN AL
109 TL / ay
KENDİ SUNUCUNUZU OLUŞTURUN Aradığınız sunucuyu paketlerde bulamadıysanız, kendi ihtiyacınıza yönelik sunucu oluşturup, satın alabilirsiniz.
BAŞLA

SUNUCUNUZDA KULLANMAK İÇİN PANEL SEÇENEKLERİ

Aldığınız hizmette ücretli veya ücretsiz olarak kontrol paneli seçeneklerinden yararlanarak hizmetinizin keyfini çıkarın!
 • ÜCRETSİZ PLESK 12 Satın aldığınız Sunucu hizmetinde Linux veya Windows platformda kullanabileceğiniz Plesk 12 kontrol panelini Ücretsiz sunmaktayız.
  image
 • 60 TL'DEN CPANEL/WHM Satın aldığınız Sunucu hizmetinde cPanel/WHM kontrol panelini, aylık 60 TL'den satın alarak kullanabilirsiniz.
  image
 • 40 TL'DEN MAESTROPANEL Yalnızca Windows tabanlı sisteme kurulabilen bu paneli satın aldığınız Sunucu Hizmetinde aylık 40 TL'den sahip olabilirsiniz.
  image
 • icon
  GELİŞMİŞ YÖNETİM PANELİ
  Panel üzerinden yapabileceğiniz sunucu yönetimi ile artık işlemleriniz daha kolay! Açma, kapama, reset gibi işlemler, sunucu bilgileri ve yük durumu kontrol panelinizde sizi bekliyor.
 • icon
  SSD DİSK ALTYAPISI
  Kullandığımız Enterprice SSD Diskler ile normal disklere göre %70 daha iyi performans sunuyoruz.
 • icon
  %99.99 UPTİME
  Hat kapasitemizin ve sunucularımızın %99.9 uptime oranında garantileri mevcut.
 • icon
  SIFIR VERİ KAYBI GARANTİSİ
  Aldığınız hizmetlerde Veri Kaybını ortadan kaldırdık. Olası bir sorunda kaldığınız yerden siteleriniz yayına devam ediyor.
 • icon
  LOKASYON
  Sunucularımızın tamamı TÜRKİYE lokasyonda Netinternet Veri Merkezi'nde barınmaktadır.
 • icon
  EK HİZMETLER
  Sunucunuza ek olarak lisans hizmeti ve sunucu optimize hizmetimizden yararlanabilirsiniz.
SSD Performansını Hissedin
SSD Diskli Sanal Sunucu paketlerimizde performansı garanti ediyoruz! Aldığınız hizmette normal disklere göre %70 daha performanslı SSD diskler ile gücü hissedin.
Sıfır Veri Kaybı Garantisi
Kullandığınız sunucuda veri kaybı riskini ortadan kaldırıyoruz. Sunucunuz her gün özel olarak oluşturduğumuz storage sistemlere yedeklenerek saklanmaktadır. Bu sayede olası bir olumsuzlukta 10 dakikada yedeği alınmış sunucunuzu aktif edip, sitenizi kaldığı yerden yayına devam ettiriyoruz.
 • Hitli sitem var ve SSD disk ile daha iyi sonuç alabilirmiyim?
  Paylaşımlı hosting veya da normal diskli bir sunucuda artık sitenizin kaynak tüketimi yetmiyor ise ssd disk performansında sitenizi yayınlayarak farkı görebilirsiniz. Kesinlikle SSD diskli bir sunucu normal disklere göre sitenizin performansına etki sağlamaktadır.
 • Neden VDS tercih etmeliyim?
  VDS, ana sunucunun donanımsal olarak bölümlenmesi sonucu elde edilmektedir. Vds'ler böylece sanallaştırılırlar ve birbirlerinden bağımsız küçük sunucular haline gelirler. Bu küçük sunucuların her biri farklı işletim sistemine sahip olabilirler. Ayrıca kaynak kullanımları da birbirinden tamamen farklı olmaktadır. Vds ile size ayrılan işlemci ve ram gibi kaynaklar başkası tarafından kullanılmaz.Böyle olunca da Vds'ler birbirlerini etkilemezler. Yani bir Vds saldırı alıyorsa veya aşırı kaynak kullanıyorsa bu diğer Vds'ler açısından bir anlam ifade etmez. Vds'ler fiziksel olarak kiralık olan sunucular ile aynı şekilde çalışmaktadırlar. Vds, bilgisayarınızın masaüstü ile aynıdır. Bu sayede kendi bilgisayarınız gibi bir uzak bağlantılı bilgisayara ulaşabilirsiniz.
 • VPS ile VDS Sunucu arasındaki fark nedir?
  Vds, Vps'ye göre daha kullanışlıdır. Vps ile sınırlı işlem yapılabilirken Vds ise sınırsız bir şekilde işlem yapılabilir. Vps'de bulunan mevcut ram, sunucudaki bütün Vps'lere atanmaktadır. Ancak Vds'de böyle bir durum görülmez. Vds'de, mevcut olan ram tamamen aynı müşteri için atanmaktadır. Bu sayede de Ram Limiti sorunu ortadan kalkmaktadır. Bu yüzden eğer çok gelişmiş bir siteniz varsa ve ram konusunda sorunlar çıkıyorsa mutlaka Vds kullanmanız gerekmektedir. Vds sunucuları, Vps sunucuların aksine sunucunun işletim sistemini kullanmak zorunda değildirler. Vds sunucuları ana sunucudan farklı bir işletim sistemine sahip olabilirler. Sonuç olarak, Vds makinaları performans açısından daha güçlüdür. Fakat Vps sunucuları da ana sunucunun rahatlığına göre daha yüksek performans gösterebilirler. Ama yine de, risk almamak açısından kaynakların paylaşımsız olması için Vds her zaman önerilen makina olmuştur.
 • Sıfır Veri Kaybı Garantisi nasıl çalışıyor?
  Her sabah saat 10.00'da özel olarak oluşturduğumuz storage serverlar üzerine sanal sunucular online şekilde yedeklenmektedir. Bu süreçte siteleriniz veya sunucunuz kesinlikle kapalı kalmamaktadır. Siz hissetmeden yedekleriniz alıp saklanmaktadır. Sıfır veri kaybı garantisi ile olası bir sorunda anında aktif edip yayına devam edebilen bir sistemdir.
 • Sitelerimi vds sunucuya taşıyor musunuz?
  Evet, eski hizmetinizde bulunan tüm sitelerinizi ücretsiz olarak yeni sunucunuza taşıyoruz.
 • Ben daha önce sunucu yönetmedim, ne yapmalıyım?
  Endişelenmeyin, biz sizin için tüm güvenlik, bakım, konfigürasyon ve ayarlamaları yapıp size sadece sitenizin dnslerini yönlendirebileceğiniz şekilde sunucunuzu teslim ediyoruz. Bu sayede sunucu panelinde sadece hosting açıp sitenizi yönetmek kalıyor. Ayrıca aklınıza takılan bir soru olursa veya bir sorun yaşarsanız teknik ekibimiz ile size ücretsiz destek sunuyoruz.

Kesintisiz 7/24 Teknik Destek Sunuyoruz

Kullandığınız tüm ürünlerde aklınıza takılan tüm soruları, yaşadığınız sorunları ve aksaklıkları bize 7/24 saat ulaşarak iletebilirsiniz. Anında çözüm odaklı ekibimiz ile hızlıca yanıt alabilirsiniz.