Kurumsal Mail

Kendi uzantınıza sahip alan adları için güvenilir ve profesyonel e-posta sahibi olun.

Beraber İnceleyelim
Beni Ara

Kullandığınız Kadar Ödeyin!

  • Hesap Başına 5 GB Kota
  • Türkçe Kontrol Paneli
  • Özel Alan Adı Uzantısı
  • Gelişmiş Webmail
  • Çoklu Cihaz Desteği
  • Otomatik Cevaplama
  • Gelişmiş Takvim ve Planlayıcı
  • Özel Arayüz Seçenekleri
/aylık
HESAP SAYISI
adet hesap - +
SÜRE SEÇİMİ
ay - +

E-Posta Paket Özellikleri

Email Hosting hizmetiniz için eşsiz özellikleri inceleyin

Profesyonel E-Posta Profesyonel E-Posta hizmetimiz sayesinde artık tüm mailleriniz spam kutusuna değil, gelen kutusuna düşecektir. Bu sayede mailleriniz kurumsal firmaların direkt olarak gelen kutusuna düşeceği için de geri dönüşleriniz de bir o kadar artacaktır.
Yüksek Limitli Kota Artık kotanız dolduğu için maillerinizi silmenize gerek yok. Standart paketlerin üstünde ve yüksek kotanız sayesinde dilediğiniz kadar maili arşivinizde saklayabilirsiniz. Daha yüksek kota almak isterseniz de çok uygun fiyatlara ekstra kota satın alabilirsiniz.
Mobilden Kolay Yönetim E-Posta hizmetiniz tüm mail uygulamaları uyumlu olarak çalışmaktadır. Birkaç küçük yapılandırma ile bilgisayarınızdan kontrol edebildiğiniz E-Postalarınızı telefondan kontrol edebilir, dilediğiniz gibi mail gönderim-alım işlemlerinize devam edebilirsiniz.
Takvim Özelliği Takvim hizmeti sayesinde kendinize özel notlar alabilir, hatırlatıcı kurabilir, bildirim gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede hiçbir not veya etkinlik aklınızdan çıkmayacak ve hizmetimiz sayesinde herşeye hakimiyetiniz daha da artacaktır.
Üst Düzey Gizlilik Göndermiş ve almış olduğunuz bütün E-Postalar sadece gönderici ve alıcı arasında kalmaktadır. SNET ekibi veya 3. şahıslar kesinlikle E-Postalarınızı okuyamaz. Bizlerin ulaşabildiği tek bilgi saatlik E-Posta gönderiminiz alımınızın istatistiğidir.
Otomatik Yanıtlayıcı E-Posta hizmetiniz sayesinde artık tatilde, öğle arasında, molalarınızda gelen maillerinizin beklemesini istemiyorsanız otomatik yanıtlayıcı sistemimiz imdadınıza koşuyor. Sizlere gelen maillerinize otomatik olarak dönüş sağlatabilirsiniz.
Maksimum Güvenlik Tüm e-postalar gönderim ve alımda 128/256 bit şifreleme ile şifrelenerek iletilir. Bu durum kötü amaçlı sistem veya kişilerin E-Postalarınıza erişemeyeceği anlamına gelmektedir. Güvenlikten endişe duyduğunuzda da şifrenizi kolayca değiştirebilirsiniz.
Teknik Destek SNET ekibi olarak tüm hizmetlerimizde olduğu gibi E-Posta hizmetimizde de siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaya devam ediyoruz. Herhangi bir konuda yardıma ihtiyacınız olması halinde de 7/24 bizlere ticket yoluyla ulaşabilmektesiniz.

Sadece 4 Adım!

Eposta Hosting ürününü satın alıp kullanmak çok kolay.

Alışverişinizi

Tamamlayın

Alan Adınızı

Ekleyin

E-Postalarınızı

Açın

E-Postalarınızı

Kullanmaya Başlayın

Sıkça Sorulan Sorular

Mail Hosting ürünümüz ile ilgili tüm herşey

Kurumsal e-posta; şirketinizi temsil eden alan adınıza bağlı, yüksek kotalı ve premium özelliklerle destelenmiş bir e-posta adresidir.

Şirket maili, bir şirketin işletme adını veya markasını içeren e-posta adresidir. Bu sayede markanızla uyumlu, web siteniz ve vitrininizle aynı alan adını kullanmış dış dünyaya profesyonel bir imaj sunarak hizmet kalitenizi arttırabilirsiniz.

Evet Email Hostinglerimiz Outlook uyumludur.

İddialı Teknik Destek

5 dakika ortalama destek cevap süresi ile hızlı çözüm!